Pierzga pszczela, nazywana inaczej "chlebem pszczelim", to przetworzony przez pszczoły pyłek kwiatowy. Pszczoły wytwarzają pierzgę jako pożywienie na zimowy czas. Jej skład to połączenie miodu, pyłku kwiatowego oraz śliny pszczół, co sprawia, że ma znacznie wyższą wartość odżywczą od pyłku kwiatowego i lepiej się przyswaja przez organizm człowieka (pyłek przyswaja się na poziomie 20%, a pierzga w około 80%).

Bee Pearl to opracowany laboratoryjnie i opatentowany ekstrakt pierzgi, gdzie został uzyskany efekt 20-krotnej koncentracji surowca oraz 5-krotnego skoncentrowania składników aktywnych. W procesie produkcji z 20 kilogramów pierzgi powstaje 1 kg ekstraktu. Jest to produkt w 100% naturalny, który nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy wypełniaczy - daje zmaksymalizowany efekt działania i skuteczność stosowania. Dodatkową jego zaletą jest to, że jest to jedyny tego typu preparat zamknięty w wygodnych do stosowania kapsułkach.

- Preparat zawiera 22,5 g liofilizowanego ekstraktu pierzgi.
- Produkt bezglutenowy, nie zawiera drożdży.
- Może być używany przez dłuższy okres.
- Zawiera wyroby uzyskane z produktów pszczelich.
- Opatentowana technologia w celu uzyskania liofilizowanego ekstraktu pierzgi: zgłoszenie patentowe RŁ: P-14-68.
- Pierzga, która została wykorzystana w procesie produkcji liofilizowanego ekstraktu, została zebrana na terenie Łotwy.

OPAKOWANIE
30 kapsułek (masa kapsułki 750 mg)

DAWKOWANIE
1 - 2 kapsułki dziennie podczas głównego posiłku lub bezpośrednio po nim, popijając szklanką wody. Produkt nie jest alergogenny.
Alergikom zaleca się skonsultować spożywanie preparatu z lekarzem lub farmaceutą! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki! Nie stosować na pusty żołądek! W okresie ciąży lub podczas karmienia piersią, przed zastosowaniem tego produktu, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą! Nie stosować po upływie terminu ważności! Nie stosować suplementu jako zamiennik pełnowartościowej i zróżnicowanej diety!

SKŁADNIKI
Liofilizowany ekstrakt 20:1 pierzgi Apis Panis (pochodzenia naturalnego) 700 mg w kapsułce, Hypromeloza (celulozowa powłoka kapsułkowa)

Kiin Pharma
KPBP30
Recently added our store

1 inny produkt w tej samej kategorii: