Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). close

Regulamin sklepu internetowego


1. Postanowienia ogólne


Złożenie Zamówienia na Towary oferowane przez Sklep internetowy i realizacja Zamówień odbywa się na podstawie niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Liczba oferowanych Towarów objętych promocją lub podlegających wyprzedaży jest ograniczona. Realizacja Zamówień na takie Towary odbywa się w kolejności, w jakiej zostały one złożone przez Zamawiających, aż do wyczerpania zapasów.

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod odnośnikiem Regulamin sklepu

Regulamin wchodzi w życie z dniem 1.09.2015 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem nanovital.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem nanovital.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

Dane osobowe


DANE OSOBOWE:

  1. Użytkownik dokonując Zamówienia w Sklepie internetowym i/lub rejestrując Konto Zamawiającego i/lub zapisując się na subskrypcję newslettera i/lub wypełniając formularz kontaktowy przekazuje Sprzedającemu swoje dane osobowe. W przypadku złożenia Zamówienia i/lub wypełnienia formularza kontaktowego podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonanie Umowy sprzedaży i/lub podejmowanie czynności zmierzających do zawarcia Umowy sprzedaży. W przypadku rejestracji Konta Zamawiającego i/lub zapisania się do newslettera podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda Użytkownika.
  2. Dane osobowe Użytkownika wykorzystywane są przez Sprzedającego jedynie w celu, w którym zostały przekazane przez Użytkownika: dla potrzeb kontaktu z Użytkownikiem, i/lub wykonania Umowy sprzedaży i/lub rejestracji Konta Zamawiającego i//lub wysyłki drogą mailową informacji o charakterze reklamowym, handlowym, marketingowym (newsletter).
  3. Administratorem danych osobowych jest Sprzedający. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb kontaktu z Użytkownikiem i/lub wykonania Umowy sprzedaży i/lub wysyłki newslettera i/lub rejestracji Konta Zamawiającego. Dane osobowe udostępnione Sprzedającemu nie będą przekazywane podmiotom trzecim w innym celu niż wskazane w Regulaminie bez uzyskania uprzedniej odrębnej zgody Użytkownika.
  4. Sprzedający informuje także, że Użytkownik ma, w każdym czasie, prawo przenoszenia danych, prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a zgoda na przetwarzanie danych może być przez Użytkownika cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  5. Użytkownik ma także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  6. Sprzedający niniejszym informuje, że nigdy nie prosi o podanie adresu e-mail w treści emaila, czy też innych danych osobowych Użytkownika, a także nie przekazuje, nie sprzedaje, ani nie użycza zgromadzonych danych osobowych Użytkowników osobom trzecim, chyba że za wyraźną zgodą lub na życzenie Użytkownika, albo na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa w związku z toczącymi się postępowaniami.
  7. Sprzedający przetwarza dane osobowe przekazywane przez Użytkownika Sklepu internetowego w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa, w tym przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w szczególności zabezpiecza dane osobowe Użytkowników, Zamawiających przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą, czy uszkodzeniem.

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem nanovital.pl jest firma:

NANOVITAL S.C. ul. Widokowa 15, 33-112 Tarnowiec

NIP: 993-065-95-19 REGON: 363904298

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej nanovital.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu nanovital.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT (kwota/cena brutto ).

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie nanovital.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie nanovital.pl, telefonicznie oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem nanovital.pl

Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 12.00 realizowane są w następnym dniu roboczym. Pozostałe zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

Przy zakupach powyżej 250 zł brutto, koszty wysyłki ponosi dostawca. Poniżej tej kwoty koszty wysyłki wynoszą 13 zł brutto.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

nanovital.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:

  • przelew bankowy na konto sklepu,
  • płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel)

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską FedEx.

Podczas składania zamówienia (na terenie Polski) koszt dostarczenia jest przedstawiany zamawiającemu automatycznie.

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu nanovital.pl są realizowane w ciągu następnego dnia roboczego - kurier FedEx.

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt mailowy biuro@nanovital.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

nanovital.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

5. Zwrot towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" art. 27 Konsument, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość może w terminie 14 dni od daty odebrania Produktów, odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art 34 ust. 2 i art 35. Prawo to dotyczy wyłącznie transakcji konsumenckich na osobę fizyczną, natomiast nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczej. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 art. 44 ust. 1).

nanovital.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlega koszt zamówionego produktu, koszt dostawy nie podlega zwrotowi, koszt odesłania produktu do sklepu również pokrywa Kupujący.

6. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie nanovital.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

nanovital.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Wszelkie braki lub uszkodzenia w dostarczonym towarze należy zgłaszać pisemnie na adres biuro@nanovital.pl nie później niż 24 godziny od otrzymania przesyłki. Jeżeli, w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej, podczas odbioru stwierdzono uszkodzenia w przesyłce lub towarze, należy koniecznie (wraz z kurierem) sporządzić protokół szkody. Oryginał w/w protokołu prosimy przesłać do siedziby naszej firmy nie później niż w ciągu 7 dni roboczych.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres : Widokowa 15, 33-112 Tarnowiec.

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez nanovital.pl

nanovital.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

7. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 504 299 828 lub drogą elektroniczną na adres biuro@nanovital.pl