Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Nasza firma nanovital ( wcześniej nanobio ) to hurtownia sprzedająca produkty zdrowej żywności, środki czystości, kosmetyki a w tym nowoczesne produkty powstające w procesach nanotechnologicznych.

Na co dzień zaopatrujemy ponad 600 sklepów w produkty z naszej oferty. Obszar naszej działalność to cała polska i bliski zachód. Zależy nam aby każdy klient zarówno handlowy jak i detaliczny cieszył się z zakupów w naszej firmie. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość obsługi naszych klientów.

W naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą bądź uzyskaniem dodatkowych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością prosimy o kontakt:

adres email biuro@nanovital.pl telefon 509 627 450 Masz pytania lub inne sugestie ? Napisz.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół nanovital