Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Olej konopny 250ml

Indeks:

25,00 zł
Brutto
Ilość

 • Twoje zakupy są bezpieczne! Zobacz naszą <a href="https://nanovital.pl/pl/content/12-polityka-prywatnosci" target="_blank">Politykę Prywatności.</a> Twoje zakupy są bezpieczne! Zobacz naszą Politykę Prywatności.
 • Transport kurierem FedEx! Wszystkie paczki są ubezpieczone! Transport kurierem FedEx! Wszystkie paczki są ubezpieczone!
 • Zwrot produktu. Gwarantowana możliwość zwrotu! Zwrot produktu. Gwarantowana możliwość zwrotu!

Olej konopny z Bieszczadzkiej Spiżarni

Co wyróżnia oleje z Bieszczadzkiej Spiżarni ?

Wszystkie oleje są:

 • nierafinowane

 • nieoczyszczane

 • niefiltrowane

 • tłoczone na zimno ( nasiona nie są  podgrzewane przed tłoczeniem), tzw. oleje dziewicze, bez dodatku przeciwutleniaczy.

Opakowanie: nieszklane i nieplastikowe opakowanie, przede wszystkim ze względu na funkcjonalność. Nasza butelka nie przepuszcza promieni słonecznych, które są bardzo szkodliwe dla tego typu produktu, a nam zależy na tym, aby nasz produkt był produktem wysokiej jakości od samego początku, aż po ostatnią kroplę wylaną z butelki przez konsumenta.

Dlaczego warto kupować oleje w takich butelkach ?

 • nie przepuszczają promieni słonecznych

 • zachowują się jak „termos”, długo utrzymuję temperaturę w której była przechowywana

 • posiadają ulepszony proces wyciągania oraz ociekania

 • umożliwiają łatwiejsze dozowanie przez lejek z mniejszym bulgotaniem

 • posiadają poręczniejsze rowki na kciuk i poręczniejsze zamykanie jak i plomba oryginalności

 • oczywiście: opakowanie jest lekkie i przeznaczone na oleje jadalne (spożywcze)

Czym jest Bieszczadzka Spiżarnia ?

Bieszczadzka Spiżarnia– Jest to  mały i tradycyjny zakład produkcyjny, który tworzą osoby pełne pasji.
Zakład zajmuje się tłoczeniem olei  za zimno, nierafinowanych i nieoczyszczonych – oczywiście wykonanych z surowca o najwyższej jakości.

Każda partia olei jest badana laboratoryjnie
Wszystkie surowce tj. ziarna posiadają stosowne specyfikacje, w których są ujęte wszystkie badania i wymagania, jakie musi spełniać ziarno zgodnie z literą prawa polskiego, jak i z wymaganiami unijnymi.

Jak powstają oleje ?

"Nasze oleje są wyciskane z nasion przez mechaniczną prasę.
Uzyskujemy olej, który zawiera wszystkie wartości, ukryte w ziarnie. Przy tłoczeniu na zimno powstają oleje, które zawierają przede
wszystkim niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), a także liczne substancje bioaktywne, takie jak: witaminy, tokoferole i wiele innych. Nie ma tu żadnych procesów chemicznych, czy ingerencji ciepła. Nie podgrzewamy nasion przed produkcją np. dla podniesienia walorów smakowych, czy dla poprawienia wydajności. Nam chodzi o to, by zachować całe dobro zawarte w nasionach. Jedyny wzrost temperatury, który powstaje podczas tłoczenia, pochodzi z tarcia nasion o elementy prasy.
Niektórzy niestety są jeszcze tego nieświadomi. Mówią np., że wybrane oleje mają lepszy smak, bo czuć w nich orzechowy posmak, ale my wiemy, że ten smak podnosi się przez podgrzewanie, czy prażenie nasion.
Do naszych olei nie dodajemy tez przeciwutleniaczy, dlatego większość z nich musi być przechowywana w temperaturze do 10 º C."


Informacje o produkcie:

Dystrybutor:

Nanovital s.c. R.Kozieł, M.Frączek

Składniki:

olej konopny


Ilość netto:

250ml

Termin przydatności:

Wszystkie produkty pochodzą z regularnych dostaw.

Kraj pochodzenia

Polska

Przechowywanie:

lodówka

40 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: