Srebrna woda – szerokie zastosowanie dla zdrowia i czystego domu

Srebro w czystej postaci jest znanym od stuleci kruszcem, z powodzeniem wykorzystywanym jako komponent kosmetyków i leków. Srebro ma między innymi bardzo intensywne działanie antybakteryjne i głównie dlatego przedstawiane jest jako naturalny antybiotyk.


Srebrna woda nie tylko oczyszcza skórę, eliminując z niej zanieczyszczenia, ale również łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Zewnętrznie srebrna woda aXonnite Silver Nano-Tech najczęściej wykorzystywana jest do przemywania ran. Produkt jest również odpowiedni do leczenia zmian trądzikowych i pielęgnacji cery z nadmiarem sebum. Woda może być zupełnie bezpieczna do  zakraplania oczu, czy nosa i stosowana do płukania jamy ustnej.


Przed oczyszczeniem ran należy namoczyć okład lub wacik srebrną wodą, a następnie oczyścić ranę lub podrażnione miejsce. 


Srebrna woda aXonnite Silver Nano-Tech stosowane zewnętrznie ma potwierdzoną skuteczność w przypadku leczenia:

  • - oparzeń (również słonecznych),
  • - trudno gojących się ran, zadrapań i skaleczeń,
  • - trądziku, wysypki, wyprysków, zmian skórnych, łuszczycy, opryszczki czy ospy wietrznej,
  • - ukąszenia owadów,
  • - zapalenia skóry, uszu i oczu, a nawet dróg płciowych.


Jak srebrna woda aXonnite Silver Nano-Tech może pomóc ci w domu

Działanie antybakteryjne i antygrzybicze aXonnite Silver wykorzystywane jest do oczyszczaniu wody pitnej, w saunach i basenach, gdyż w przeciwieństwie do chloru nie drażni oczu. Może być stosowany do dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń, klimatyzacji, mebli i urządzeń.


Jeśli chcesz użyć srebrnej wody do oczyszczania i dezynfekcji klamek, biurek i innych powierzchni domowych lub użyteczności publicznej wystarczy namoczyć materiał srebrną wodą a następnie przetrzeć miejsce docelowe.


Srebrna woda dla roślin i zwierząt

Srebrna woda aXonnite Silver Nano-Tech może być również bezpiecznie stosowana jako komponent w preparatach przeznaczonych dla ochrony i leczenia zwierząt. Srebrna woda aXonnite ochroni twoje rośliny przed rozwojem pleśni i grzybów. Bezpiecznie spryskaj rośliny zarówno w domu, jak i na zewnątrz.


Stężenie

50 mg/kg (50 ppm)


Opakowanie

Butelka PET 250 ml


Skład

Nanocząstki srebra metalicznej 4 N, woda demineralizowana

Nano-Tech
N-TS250
24 Przedmioty
Recently added our store

4 innych produktów w tej samej kategorii: