Drodzy Klienci!

Dziękujemy, że jesteście z nami i polecacie produkty w sklepie Nanovital swoim bliskim i przyjaciołom.


Promujemy ekologiczne produkty, które wspierają zdrowy styl życia.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem żywności funkcjonalnej, organicznej, ekologicznych środków czystości, produktów pszczelich, kosmetyków oraz nowoczesnych produktów powstających w procesach nanotechnologicznych.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Nano-Tech

Promujemy produkty naturalne i te, które powstają w procesach nanotechnologicznych. Dlatego też zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem Nano-Tech, który produkuje pozyskiwane metodą fizyczną niejonowe, wodne nanokoloidy metali szlachetnych – srebra, złota, miedzi i platyny. 

Większość szczepów bakterii, wirusów i grzybów jest nieodporna lub mało odporna na nanokoloidy metali. Jest to produkcja w 100% bezpieczna i ekologiczna.

Jako dystrybutor Nano-Tech kładziemy nacisk na edukację na temat zdrowia i wykorzystania nanotechnologii w codziennym życiu. W swojej ofercie posiadamy m.in. serię Nanobiotic i Axonnite Silver.


Dlaczego polecamy również mleczko pszczele i propolis

Kolejnymi naszymi wiodącymi produktami są produkty pszczele – marki Albeena, Phenalex, Dacia Plant, PufyPUF czy Aphiphen. Kochacie te pozycje. Nic dziwnego, ponieważ często polecamy produkty pszczele ze względu na swoje liczne i drogocenne właściwości. Propolis działa przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie i przeciwzapalnie. Produkty pszczele od wieków były spożywane jako zdrowe, pełnowartościowe dodatki do żywności, ale również doceniane za wspomaganie witalności naszego organizmu i zatrzymywanie oznak starzenia się skóry. Mleczko pszczele to eliksir młodości i witalności.


Produkty pszczele takie jak propolis i mleczko pszczele cały czas wykorzystywane są w rozmaitych dziedzinach naszego życia — od bezpośredniej konsumpcji do przetwórstwa w przemyśle farmaceutycznym. Znając ich działanie, polecamy je naszym klientom. Prowadzimy również BLOGA, na którym pisaliśmy na temat ich zastosowania.


Dystrybuujemy także amorficzną ziemię okrzemkową naszych partnerów – Perma-Guard i Mineral Guard. W swojej ofercie posiadamy naturalne płynne produkty magnezowe Karma Rub, suplementy diety Puritan’s Pride, zioła i herbaty Natura Wita, a także kosmetyki Bio Agadir.


Polecamy również produkty marki Nanovital: środki czystości (soda MIRAoczyszczona, kalcynowana) jak i Boraks (czteroboran sodu 10-wodny).

Przyprawy: cynamon Cejloński, kurkuma, zioła zamiast soli, przyprawę do rosołu, kamień winny, zioła oczyszczające jelita z pasożytów.

Sole: Morską, Himalajską, Kłodawską, Epsom i pochodzącą z  Morza Martwego.

Cukry: Erytrol, Ksylitol fiński (cukier brzozowy), trzcinowy Demerara.

Olej MCT z kokosa, sok z jagód kamczackich, czy witaminę C do czyszczenia basenu.


Gorąco polecamy nasz najnowszy produkt jakim jest Witamina C z ekstraktu z pietruszki. Witamina C ekstraktu z pietruszki wykazuje silne działanie przeciwutleniające i odkażające. Długotrwały proces tworzenia produktu stanowi silną konkurencję dla wszystkich dotychczasowych suplementów na rynku zielarskim. Aż 177mg witaminy C znajduje się w 100g pietruszki, podczas gdy taka sama ilość cytryny zawiera jej zaledwie 50mg. To kwalifikuje witaminę C z pietruszki w czołówce najlepszych produktów, które wzmacniają naszą odporność, poprawiają wzrok, stan skóry i usuwają nadmiar wody z organizmu. Ekstrakt z pietruszki standaryzowany ma 98% witaminy C.


Oficjalny dystrybutorzy Nano-Tech i fani produktów pszczelich – czy to wszystko

Naszym celem i misją jest propagować naturalne, zdrowe produkty, które przynoszą wiele korzyści nam ludziom, ale też otaczającej nas naturze. Żyjemy w czasach, w których jesteśmy przesiąknięci chemią, nienaturalnymi produktami. Żyjemy również w czasach, kiedy to natura woła nas o pomoc, aby działać łagodniej i mniej zatruwać planetę.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i dołączenia do grona stałych klientów.


Życzymy udanych zakupów. Czujcie się jak u siebie w domu! 😉


Zespół Nanovital